SMARTFOOTBALL LATVIA 2017 AUTUMN

Futbolistiem brīvlaiks Staicelē kopā ar Spāņu SmartFootball!

SmartFootball treniņu sistēma tiks organizēta Latvijas futbola federācijas mācību un treniņu centrā “Staicele”.

No 23. līdz 27. oktobrim treniņu ciklā Staicelē tiks iesaistīts Spānijas starptautiskās futbola akadēmijas PRO-UEFA speciālists ar augstākā līmeņa SmartFootball kategoriju.

Treniņu apmācības laikā futbolisti tiks trenēti pēc unikālas SmartFootball metodes, gūstot priekšzināšanas par metodoloģiju un tās principiem, lai turpmāk spētu pielietot iegūtās zināšanas un funkcionālās spējas pēc treniņu apmācības perioda, futbola sacensībās.

SmartFootball ir  izglītojoša sistēma, kas izstrādāta, lai fizisko un intelektuālo treniņu rezultātā tiktu veicināta intelektuālu un radošu futbolistu paaudzes attīstība.

SF metodoloģija ir balstīta uz smadzeņu spēju adaptēties loģiskās informācijas apjomam, kombinācijā ar kustību koordinācijas attīstību. Ar SF metodoloģiju tiek panākta pilnīga smadzeņu un centrālās nervu sistēmas potenciāla iesaiste futbolista funkcionālajā darbībā treniņu un sacensību laikā.

Treniņu apmācības periodā tiks iesaistīts SF analītiķis, kurš pēc unikāliem SF kritērijiem veiks katra futbolista individuālu novērtējumu. Pēc SF kritērijiem tiks noteikts katra futbolista treniņu apmācības procesā individuāli sasniegtais attīstības progress, pēc kura tiks noteikti 5 labākie futbolisti no katras vecuma grupas.

Futbolisti tiks izmitināti sporta bāzes viesnīcā “Stārķu miga”.

Tiks organizētas 3 treniņu sesijas dienā no kurām viena būs teorētiskā nodarbība.

Starp apmācības perioda futbola treniņiem, tiks organizētas atpūtas aktivitātes.

Noslēgumā futbolisti saņems piemiņas balvas, sertifikātus un individuālo novērtējumu.

SmartFootball Latvia 2017 Autumn dalībnieku skaits ir ierobežots. Piesakies laicīgi!