Metodoloģija

SmartFootball ir  izglītojoša sistēma, kas izstrādāta, lai fizisko un intelektuālo treniņu rezultātā tiktu veicināta intelektuālu un radošu futbolistu paaudzes attīstība.

SF metodoloģiju izstrādājis un attīstījis bijušais Royal Spanish Sports Club of Barcelona un Moscow Dynamo teneris Juanalu Martinez un par galveno starptautisko SF centru kļuvis Spānijas starptautiskās futbola akadēmijas (Spain International Football Academy) (SIFA) Salou futbola sporta komplekss (Esportiu Complex Football Salou), kurā tiek attīstīta SF metodoloģija, sagatavojot profesionālus trenerus un izstrādājot specializētu ekipējumu.

SF ir progresīvas kognitīvas neirozinātnes pētījumu un futbolistu apmācības rezultāts. SF metodoloģija ir balstīta uz smadzeņu spēju adaptēties loģiskās informācijas apjomam, kombinācijā ar kustību koordinācijas attīstību. Ar SF metodoloģiju tiek panākta pilnīga smadzeņu un centrālās nervu sistēmas potenciāla iesaiste futbolista funkcionālajā darbībā treniņu un sacensību laikā. Iekļaujot SF metodoloģiju jauno sportistu treniņu un apmācību programmā, iespējams konstatatēt kvalitatīvos rezultātus, kuri ļauj izmainīt līdzšinējo priekštatu par sportista spējām futbola spēles laikā un treniņos.

SF ir unikāls paraugs treniņu metodēm, kas sniedz ievērojamākos rezultātus sportista fiziskajā un psiholoģiskajā attīstībā, kad intelektuālā un centrālā nervu sistēmas darbības sinerģija ir noteicošais un vadošais mehānisms futbolista kustībā uz spēles laukuma.